Temeljne organizacije

17 travnja, 2020

1. Temeljni ogranak Bobovica

Predsjednik Juraj Horvat
091/5078-969
juraj.horvat@zg.hinet.hr

Potpredsjednik Branko Telišman
091/5287-509

 

2. Temeljni ogranak Bregana

Predsjednik Tomislav Muslim
091/4646-234
tomislav.muslim@questus-sigurnost.hr

Potpredsjednik Stjepan Petrić
098/863-730

 

3. Temeljni ogranak Centar

Predsjednik Mara Maić-Premec
098/1681-213
mmpremec1@gmail.com

Potpredsjednik Robert Mogut
091/6320-428
robert.mogut@gmail.com

 

4. Temeljni ogranak Cerje

Predsjednik Željko Kupres
091/5428-924
zeljko.kupres@zg.t-com.hr

Potpredsjednik Darko Kupres
098/922-037
darkokupres3@gmail.com

 

5. Temeljni ogranak Domaslovec-Farkaševac

Predsjednik Tomislav Mustapić
099/2087-820
mustapictomislav9@gmail.com

Potpredsjednik Marija Đapić
091/7292-676
marija-d-japic@hotmail.com

6. Temeljni ogranak Galgovo-Drežnik

Predsjednik Boris Makarun
091/6226-911
fimaprom.doo@gmail.com

Potpredsjednik Milan Bašić
095/5327-157

7. Temeljni ogranak Giznik-Anindol

Predsjednik Vito Dujmović
098/9430-001
vdujmovi@yahoo.com

Potpredsjednik Andrej Matejčić
099/6971-714
andrej.matejcic@gmail.com

8. Temeljni ogranak Gornji Kraj-Hamor

Predsjednik Antonio Margarin
098/9473-419
antoniomargarin@gmail.com

Potpredsjednik Spomenko Račić
091/5571-044
spomenko.racic@gmail.com

9. Temeljni ogranak Gradna

Predsjednik Josip Lakić
099/3324-366
josip.lakic@hotmail.com

Potpredsjednik Branka Juratovac
099/4115-661
jbranka123@gmail.com

10. Temeljni ogranak Grdanjci-Žumberak

Predsjednik Jež Slavko



Potpredsjednik Štrkalj Niko

11. Temeljni ogranak Južno naselje

Predsjednik Fran Mihaljević
099/4003-511
fran.mihaljevic5@gmail.com

Potpredsjednik Anamarija Raić
091/1989-976
anamarija.raic@gmail.com

12. Temeljni ogranak Kladje

Predsjednik Vesna Gilja
098/277-748
vesnagilja@gmail.com

Potpredsjednik Branko Sokolović
091/3366-204

13. Temeljni ogranak Klake

Predsjednik Vinko Jakopec
091/7242-649


Potpredsjednik Tomo Naglić
099/8422-957

14. Temeljni ogranak Klokočevec

Predsjednik Josip Komerički
098/9349-159
josip12031960@gmail.com

Potpredsjednik Tomo Komerički
098/408-886
tomo.komericki58@gmail.com

15. Temeljni ogranak Kolodvorsko naselje

16. Temeljni ogranak Mala Jazbina

Predsjednik Bencalić Mladen
099/7424-383


Potpredsjednik Češnjak Zoran
091/3777-538

17. Temeljni ogranak Noršić selo

Predsjednik Ivkovčić Josip
099/6882-757


Potpredsjednik Ivkovčić Mirko
095/9097-559

18. Temeljni ogranak Perivoj-Lug Samoborski

19. Temeljni ogranak Petkov Breg-Pavučnjak

20. Temeljni ogranak Podložnice

21. Temeljni ogranak Rakov Potok

22. Temeljni ogranak Rude

23. Temeljni ogranak Sv. Martin i Podgrđe P/O

Predsjednik Žitković Ivica
099/7895-740
damir.cerkez@gmail.com

Potpredsjednik Žitković Ivica
095/5042-008
ivicazitkovic@gmail.com

24. Temeljni ogranak Sveta Helena

25. Temeljni ogranak Velika i Mala Rakovica

Predsjednik Šoić Marijana
098/1319-121
marijan.soic@gmail.com

Potpredsjednik Vidović Dalibor
095/8548-492

26. Temeljni ogranak Vrbovec Samoborski

Predsjednik Mihelić Lovro
098/9621-952
lovro.mihelic@gmail.com

Potpredsjednik Horvat Dino